TRANSPORT ZWŁOK POZNAŃ

Od początku istnienia naszej firmy dbamy o wysoką jakość i profesjonalizm podczas organizowania pochówku. Jako renomowany, ceniony zakład pogrzebowy, jesteśmy w stanie przeprowadzić wszelkie czynności związane z pogrzebem, dbając o zachowanie godnej atmosfery.

Współpracujemy z urzędami krajowymi i zagranicznymi, pomagając w uzyskaniu wymaganej dokumentacji. Świadczymy także takie usługi, jak specjalistyczny transport zwłok.

Poznań to miasto, w którym realizujemy tego rodzaju zadania. Przeprowadzamy krajowe i międzynarodowe przewozy zwłok. Korzystamy w tym celu z utrzymanych w doskonałym stanie technicznym pojazdów, zwanych auto-chłodniami. Jesteśmy więc w stanie przewieźć ciało zmarłej osoby w dowolne miejsce, oddalone nawet o tysiące kilometrów.

Gdy zaistnieje taka potrzeba, organizujemy także lotniczy transport zwłok. Poznań to miejsce, w którym możemy odebrać urnę bądź trumnę z lotniska, wykonując wszelkie czynności urzędowe.

Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy oraz możliwość sfinansowania usługi w ramach zasiłku ZUS. Organizujemy odprawy zagraniczne oraz realizujemy drogowy transport zwłok. Poznań to miejsce, w którym z naszych usług skorzystały już dziesiątki klientów. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania, dotyczące usług pogrzebowych.

Do dyspozycji klienta pozostajemy przez 24 godziny na dobę. W profesjonalny sposób przygotowujemy ciało zmarłego, by móc w bezpieczny sposób zrealizować transport zwłok. Poznań to miejsce, w którym zajmujemy się także organizacją pochówku oraz przeprowadzamy obrządki religijne.