Zakres usług

TRANSPORT ZWŁOK

TRANSPORT ZMARŁYCH W KRAJU I Z ZAGRANICY

W imieniu naszych zleceniodawców zakład pogrzebowy Styks załatwia wszystkie potrzebne zezwolenia oraz dokumenty z krajowych i zagranicznych urzędów. Tam, gdzie jest to potrzebne, wyrabiamy konsularne przepustki, które umożliwiają transport zwlok i prochów. Profesjonalnie tłumaczymy akty zgonów oraz pozostałe wymagane dokumenty, bez których transport zwłok z zagranicy mógłby się opóźnić. Oferujemy profesjonalny transport zmarłych – zarówno lotniczy, jak i drogowy (specjalistycznie przygotowane autokarawany) oraz uczestniczymy w celnych i sanitarnych odprawach granicznych. Na życzenie rodzin osób zmarłych odbieramy trumny i urny z lotnisk w Warszawie i w innych miastach na terenie naszego kraju. To fachowy transport zwłok z zagranicy do Polski. Warto wspomnieć, że w naszym zakładzie pogrzebowym pracuje doświadczony i wykwalifikowany personel, który podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie i rzetelnie.

Wiemy, jak trudnym okresem dla rodzin oraz przyjaciół zmarłych osób jest oczekiwanie na uroczystości pogrzebowe. Nasi doświadczeni, zaangażowani w swoją pracę oraz charakteryzujący się wyjątkową empatią i zrozumieniem pracownicy pragną w tych smutnych chwilach zapewnić Państwu profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego, oprócz typowych usług świadczonych przez większość zakładów pogrzebowych, tak jak wielokrotnie wspomniano, zajmujemy się również transportem zwłok z zagranicy. Opcja ta nie jest często oferowana przez inne zakłady, jednak my pragniemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszych pogrążonych w żałobie Klientów. Transportem zwlok zajmujemy się od dawna, dlatego cechuje nas doświadczenie, pełen profesjonalizm, a także ogromne zaangażowanie. Zatrudniamy wyłącznie odpowiedzialnych pracowników z wieloletnim stażem pracy, którzy dokładają wszelkich starań, aby zwłoki Państwa bliskich zostały przetransportowane w bezpieczny sposób. Transport zwłok z zagranicy wiąże się również z załatwianiem wielu formalności, z czym również pomagamy rodzinom zmarłych osób. Gwarantujemy Państwu kompleksowe usługi, które pozwolą Waszym bliskim zostać pochowanymi w rodzinnym miejscu. Transport zmarłych to nie jedyna usługa, którą świadczymy. Zajmujemy się również przygotowywaniem tradycyjnych uroczystości pogrzebowych na terenie naszego kraju. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny transport zwlok lub obsługa pogrzebu, zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy postarają się w jak najlepszy sposób pomóc Państwu w tych trudnych chwilach.

TRANSPORT ZWŁOK Z ZAGRANICY I POLSKI

Jeśli chodzi o transport zwłok z naszego kraju za granicę, to pomagamy w wyrobieniu niezbędnych zezwoleń w polskich urzędach oraz przygotowujemy stosowne dokumenty, bez których transport zwlok byłby niemożliwy. Jeśli zachodzi taka konieczność, czynnie współpracujemy z ambasadami i konsulatami krajów, do których wyruszy transport zwłok z Polski. Kompleksowo i z należnym osobie zmarłej szacunkiem oraz z powagą wykonujemy wszystkie czynności poprzedzające przewóz zwłok (takie jak: balsamacja, obrządki religijne, filtry powietrza oraz wykonanie specjalistycznych konstrukcji trumien). Transport zwłok z Polski za granicę jest przeprowadzany w profesjonalny sposób i bez żadnych opóźnień. Dzięki temu mogą się Państwo skupić na pogrzebie, a nie myśleć jeszcze o formalnościach. Służymy Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą z zakresu transportu zwłok w kraju i z zagranicy oraz transportu zmarłych z Polski za granicę. Co ważne, nasza firma świadczy usługi przewozu zwłok zgodnie z prawem polskim i międzynarodowym. Transport zmarłych jest dla nas ważną usługą, którą wykonujemy rzetelnie i z odpowiednią powagą.

W zakładzie pogrzebowym Styks wiemy jak trudne dla rodziny są chwile po stracie bliskich. Dlatego wspieramy najbliższych zmarłego w załatwianiu wszelkich formalności, które w tak trudnej sytuacji mogą wydawać się nie do przejścia. W swojej ofercie proponujemy transport zmarłych zarówno z kraju, jak i transport zwłok z zagranicy. Wiąże się on z wieloma, często skomplikowanymi formalnościami, bez których byłby on niemożliwy. Naszym celem jest jak największe odciążenie Państwa w organizacji ostatniej posługi. Transport zmarłych, dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej flocie autokarawanów odbywa się bardzo sprawnie, szybko i bezproblemowo. Niejednokrotnie zdarza się, że ostatnim życzeniem zmarłego jest spocząć w miejscu, gdzie spędził największą część swojego życia. Wiąże się to wtedy najczęściej z koniecznością transportu zmarłych za granicę naszego kraju. Również w tej sytuacji zakład pogrzebowy Styks służy Państwu profesjonalnym wsparciem administracyjnym i organizacyjnym na każdym etapie procesu. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że transport zwłok z zagranicy odbywa się zgodnie ze wszystkimi przepisami, z dbałością i wyjątkowo profesjonalnie. Bardzo ważne dla nas jest, by droga do miejsca wiecznego spoczynku, wypełniona była szacunkiem i życzliwością, jakie bliscy zmarłego mogą otrzymać od naszych pracowników. Ich doświadczenie pomaga przewidzieć i zawczasu zapobiec możliwym trudnościom związanym z przewozem zwłok z kraju i zagranicy, zarówno drogą lądową, jak i lotniczą.

Załączniki:

Upoważnienie.pdf
Wniosek o wydanie zezwolenia na sprowadzenie zwłok za granicy.pdf

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE

Całodobowy dyżur pod numerami telefonów:

ZOBACZ WIĘCEJ

Transport zwłok Kraków
Transport zwłok Wrocław
Transport zwłok Katowice
Transport zwłok Poznań